JAZZ DZIECI MŁODZIEŻ-Klub Tańca Carmen Katowice - Nauka Tańca Katowice

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Zajęcia > Dzieci i młodzież
TANIEC JAZZ'OWY/ TANIEC WSPÓŁCZESNY
Taniec Jazz'owy i Taniec wspóczesny to dwie inne techniki, jednak czerpią one obie bardzo mocno z tańca klasycznego (np. plié, grand plié, pique, fouetté). Dlatego w Carmen Dance Center kursy te realizujemy w połączonej formie wierząc, że zapewni to uczestnikom zajęć większe wyzwania i dostarczy nieco urozmaicenia.
Taniec Jazz'owy powstawał na przełomie XIX i XX w. jako w pewnym sensie alternatywa dla występów i przedstawień baletowych. W tańcu jazz'owym wykorzystywana jest bardzo mocno izolacja poszczególnych części ciała oraz tzw. policentryzm. Istnieją różne odłamy tańca jazz'owego: lirical jazz, latin jazz, modern jazz.
Taniec wspóczesny w największym skrócie to taniec emocji, to pewna opowieść którą artyści tancerze/aktorzy mają przekazać korzystając z podstaw i elementów tańca klasycznego, wzbogacając je o wykorzystanie ciężarów ciał, oddechu, swing'u, grawitacji czy nawet elementów akrobatycznych.
Uczęszczając na zajęcia z tańca jazz'owego / tańca współczesnego w Carmen Dance Center w Katowicach nauczysz się różnic między obiema technikami, co więcej na dodatkowych zajęciach z akrobatyki i tańca klasycznego możesz tak udoskonalić warsztat, że wystepy Twojej grupy lub Twoje wsytępy solowe będą zapierać dech w piersiach.

"Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają."
Vince Lombardi

Nazwa grupyDla kogoTermin zajęć
Koszt zajęć
Ruszamy
miniCARMENKI
Zajęcia dla dzieci 5-7 letnich uczestniczących w zajęciach w poprzednich latach
GRUPA POKAZOWA-początkująca
Poniedziałek
godz. 16.00-18.00
Czwartek
godz. 16.00-18.00
150,00 zł
RUSZYLIŚMY :)
CARMENKI
Zajęcia dla dzieci od 7 lat
uczestniczących w zajęciach w poprzednich latach
GRUPA POKAZOWA
Poniedziałek
godz. 16.00-18.00
Czwartek
godz. 16.00-18.00
RUSZYLIŚMY :)
miniSWING
Zajęcia dla dzieci od 9 lat
uczestniczących w zajęciach w poprzednich latach
GRUPA POKAZOWA
Poniedziałek
godz. 18.15-20.15
Czwartek
godz. 18.00-20.00
RUSZYLIŚMY :)
SWING
Zajęcia dla młodzieży
uczestniczących w zajęciach w poprzednich latach
GRUPA POKAZOWA
Czwartek
godz. 19.00-20.30
Piątek
godz. 19.30-21.00
135,00 zł
RUSZYLIŚMY :)
UWAGA !!!
Wszystkie zajęcia dla grupy miniCARMENKI, CARMENKI oraz miniSWING
odbywają się na sali gimnastycznej w szkole przy ul. Agnieszki 2 w Katowicach.

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ? -> ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ
CENA KARNETU - 135,00/150,00 zł-> SPRAWDŹ CENNIK


Zapisz się na naukę tańca do Klubu Tańca Carmen z Katowic. Oferujemy zajęcia taneczne dla dzieci i dorsłych. W naszej ofercie: Taniec, rytmika, balet dla dzieci, Jazz, Taniec towarzyski dzieci, Breakdance, Hip-hop, Akrobatyka, Taniec towarzyski dorośli, Taniec użytkowy dorośli, Dance&Stretching, Tabata, Lekcje indywidualne, PRO AM


Pytanie kontrolne- sprawdzamy czy nie jesteś robotemPodane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez firmę KLUB TAŃCA CARMEN Danuta Kwaśny ul. Warsztatowa 4c/16 , 41-707 Ruda Śląska we współpracy z KLUB TAŃCA Paweł Stękała. Podane dane osobowe będziemy używali wyłącznie do przetwarzania pytań, zapisów na zajęcia lub obozy oraz pytań technicznych zgłaszanych za pomocą niniejszego formularza na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako Administratora Danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych na podstawie uzasadnionego interesu KLUB TAŃCA CARMEN, chyba że będziemy w stanie znaleźć zgodne z prawem uzasadnienie tego procesu, które unieważni Pani/Pana interes lub prawa; albo z powodu roszczeń prawnych. Rejestry wiadomości e-mail będziemy przechowywać przez okres zgodny z obowiązującymi przepisami, dane potrzebne do zarządzania sprawami przez okres wzajemnych zobowiązań. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod adresem email:
d.o(at)ktcarmen.com
POZDRAWIAMY

Osoba zapisująca się na zajęcia wyraża zgodę na kontakt zwrotny z strony Klubu Tańca Carmen!

 
KONTAKT:
731 300 003
taniec@ktcarmen.com
ul. Krzyżowa 1 Katowice
Oficjalny profil FB Klubu Tańca Carmen Oficjalny profil Google+ Klubu Tańca Carmen Oficjalny profil w serwisie Youtube Klubu Tańca Carmen
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego